В Києві закривають безкоштовну IT-школу, на яку витратили $5 млн

13:57 14.05.2020

В цьому місяці у столиці закривається безкоштовна школа програмування UNIT Factory, яка існувала на базі UNIT.City з 2016 року. У цей проект було інвестовано близько $ 5 млн. Причиною закриття назвали «несприятливу поточну економічну ситуацію».

В Києві закривають безкоштовну IT-школу, на яку витратили $5 млн

Про це повідомили в прес-службі холдингу UFuture, пише ain.ua. Навчання було безкоштовним за умови подальшої роботи випускників в Україні протягом трьох років. таким чином намагалися підтримати потенціал обдарованої молоді та стимулювати розвиток сучасної IТ-освіти в Україні.

Програмістів готували по системі глобальної мережі Паризької школи 42. У ній немає вчителів, розкладу уроків, конспектів і традиційних оцінок. Навчання відбувається за методом Peer-to-Peer (P2P), що дозволяє студентам кооперуватися і розкривати свої творчі здібності під час командної роботи над проектами. Підготовка тривала від двох до трьох років. За час існування школи навчання пройшли понад тисячу студентів.

Зазначається, що студенти, які не встигли закінчити повний курс підготовки, отримають сертифікати про досягнутий рівень і зможуть продовжити навчання в інших кампусах глобальної мережі Школи 42.

Нагадаємо, арт-об’єкт «Маяк» на території інноваційного парку UNIT.City на столичних Дорогожичах став переможцем міжнародної премії світлового дизайну.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...