В Києві відкрився новий простір для молоді #YouthFullSpace

Автор: Марія Супрун
10:36 18.05

Київський молодіжний центр відкрив новий простір #YouthFullSpace для молоді у місті Києві.

В Києві відкрився новий простір для молоді #YouthFullSpace

Про це повідомила депутатка Київради, член Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олена Говорова.

За її словами, цей простір створено для ініціативної молоді, громадських організацій та активістів столиці.

«Саме тут кияни зможуть долучитися до основних напрямків діяльності Київського молодіжного центру, підвищення юридичної, політичної грамотності, профорієнтації та іншого», – наголосила Говорова.

Як зазначив директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко, нова команда центру вже активно та результативно працює з київською молоддю онлайн, а відкриття власного простору дасть змогу центру ставати кращими офлайн.

Працівники Київського молодіжного центру привели до ладу нове приміщення самостійно, у вільний від роботи час та за власні кошти, чим заощадили місту чималу суму вже виділених на ремонт коштів. Але на цьому створення молодіжних просторів у місті Києві не закінчується.

Додамо, першими #YouthFullSpace використали представники Національної організації скаутів України. Вони провели курс підготовки дорослих у скаутингу – Wood Badge. А 19 травня планується гра-тест для підлітків «Як ти думаєш?».

Читайте також: Топ-10 найбільш затребуваних професій в Києві

Великий Київ у Google News

підписатися