В Києві припиняють планові госпіталізації

12:07 12.09.2020

У Києві з 14 вересня почне діяти заборона на планові госпіталізації в медзакладах. Таке обмеження передбачається правилами адаптивного карантину для адміністративно-територіальних одиниць, що увійшли до “помаранчевої” зони. Заборона не поширюється на надання медичної допомоги вагітним, новонародженим, пацієнтам із онкозахворюваннями, паліативним хворим та коли є ризик для життя пацієнта.

В Києві припиняють планові госпіталізації

Як уточнили агентству “Інтерфакс-Україна” у департаменті охорони здоров’я Київської міськдержадміністрації (КМДА), відповідні листи департамент направить медзакладам.

“Сьогодні це питання озвучить директор департаменту на онлайн-нараді з керівниками лікарень”, – повідомили в департаменті охорони здоров’я.

Читайте також: Карантин, день 184. У МОЗ визнали “не найкращою” ситуацію з COVID-19 в Україні

Нагадаємо, після нового перерозподілу карантинних зон, який почне діяти з 14 вересня, Київ потрапив в “помаранчеву” зону. Віталій Кличко розповів, які карантинні обмеження повернуть в столиці

Як повідомлялось, вчора Україна вперше перетнула позначку у понад 3 тис. інфікованих за добу, а Київ – понад 400. Сьогодні в країні зафіксували рекордну смертність, кількість хворих знову сягнула понад 3 тис, а в столиці за добу додалось 428 випадків COVID-19 – це найбільше в Україні і новий сумний рекорд. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...