В Києві пройде воркшоп “Майбутнє Вирлиці”: як долучитися

Автор: Любава Лисичкіна
19:45 05.01

Озеро Вирлиця – одне з найбільших і найглибших у Києві. На ньому можна зустріти безліч птахів, а от люди користуються ним не дуже активно. Здебільшого тому, що територія навколо нього довгий час була оточена парканом і занедбана орендарем.

В Києві пройде воркшоп “Майбутнє Вирлиці”: як долучитися
Як зазначають організатори, захід пройде 16 січня. 
 
“Майбутнє Вирлиці” – це можливість   активних містян  та експертів   створити концепцію відродження території довкола озера Вирлиця, яка б задовольняла потреби всіх киян, що нею користуються. Мета – спільно з фахівцями розробити найкращий варіант майбутнього для Вирлиці і заново відкрити її для містян, зберігши природну цінність озера та зеленої зони навколо нього.
Форматом заходу передбачене онлайн-знайомство, попередня екскурсія територією (тривалістю близько 2-3 годин) та одноденний воркшоп. До участі запрошуються як архітектори, урбаністи, екологи, так і всіх небайдужі громадяни, які хочуть долучитися до напрацювання майбутніх перетворень.
 
Організатори воркшопу – спільнота “Екопарк Вирлиця” та Центр урбаністичних студій. Воркшоп відбуватиметься під менторством Семена Поломаного та Вадима Денисенка.
 
Вхід на події здійснюється виключно за наявності сертифікату про вакцинацію від COVID-19 або негативного ПЛР-тестування.
 
Реєстрація на подію триває до 7 січня 2022 року за посиланням  ( програму та додаткову інформацію про захід буде надіслано зареєстрованим учасникам електронною поштою).
 
До слова,  стало відомо, хто і заради чого знищив десятки дерев на Черепановій горі.

Великий Київ у Google News

підписатися