Український Нік Вуйчіч: в Києві помер відомий волонтер Антон Дубішин

Автор: Марія Супрун
10:59 21.01

В Києві помер відомий волонтер Антон Дубішин, який не дивлячись на важку хворобу, що знерухомила його тіло, допомагав військовим, людям з інвалідністю, дітям. Його називали українським Ніком Вуйчічем.

Український Нік Вуйчіч: в Києві помер відомий волонтер Антон Дубішин

Про це повідомив у Facebook Олег Монк. Крім того, на сторінці самого Антона Дубішина публікують слова співчуття знайомі та друзі. Люди висловлюють захоплення життям хлопця, який незважаючи на проблеми зі здоров’ям, обрав шлях допомоги людям.

Не можу досі прийти до тями.  Антон Дубішин ти завжди був для нас натхненням і прикладом як треба залишатися людиною не дивлячись не нащо! Спочивай з миром. Нехай Господь прийме твою душу! Ти завжди будеш в нашому серці! Наталия Дубішина тримайся ти сильна ми поруч! Наші співчуття!” – йдеться у повідомленні.

Антон Дубішин став однією з київських легенд. Він допомагав армії, виступав з власним творчим колективом, писав книги, їздив підтримував дітей з інвалідністю, відвідував Лук’янівське СІЗО, аби показати неповнолітнім правопорушникам, що вибір є завжди, регулярно відвідував шпиталі, купував гостинці, смаколики. Хлопець мав багато друзів – заворожував чудовим почуттям гумору, добротою і цілеспрямованістю. 

У Антона було генетичне порушення – спінальна аміотрофія ранньої дитячої форми. Хвороба почала розвиватися, коли хлопцю було дев’ять місяців. Його тіло фактично застигло в одній позі, а поворушити хлопець може лише шиєю і пальцями рук. Піклувалася про Антона мама Наталя, підтримуючи сина у всіх його проектах.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися