В Києві поменшало Ватутіна, але побільшало Шухевича

Автор: Володимир Хлєбников
18:44 18.01

Трамвайну станцію, а також автобусну та тролейбусну зупинки генерала Ватутіна перейменували на честь українського державного діяча, головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

В Києві поменшало Ватутіна, але побільшало Шухевича

Раніше станція швидкісного трамвая на Троєщині мала назву «Станція Генерала Ватутіна», проте 4 січня цього року директор Департаменту транспорту КМДА Руслан Кандибор підписав наказ про її перейменування.

Підставою для підписання наказу стало відповідне рішення Київської міської ради про перейменування проспекту, яке прийняли ще у 2017 році, а також звернення народного депутата. Перейменування відтермінувалося через судові позови, які ініціювали різноманітні проросійські сили.

Згідно з документом (див. далі), на честь Шухевича назвали станцію трамваю на однойменному проспекті. У наказі також вказано, що крім станції трамваю у столиці також змінилися назва зупинок тролейбусів та автобусів. Зупинки «Станція Романа Шухевича» з’явилися на маршрутах автобусів №№27, 73, 100, 101, 114 та тролейбусів 29, 30, 31, 47.

 

До 28 лютого комунальники Київпастрансу мають замінити таблички з новими назвами об’єктів. Керівник комунальної служби перевезень КМДА має довести інформацію про перейменування до відома приватних перевізників.

У листопаді 2021 року в Києві змінили назву 12 вулиць та провулків. В КМДА нагадали, що у разі перейменування вулиці громадянин не зобов’язаний змінювати адресу реєстрації у паспорті, це можна зробити лише за власним бажанням. Документи на право власності, авто та інші правоустановчі документи, у яких зазначена стара назва, залишаються чинними.

Читайте також: На будинках по проспекту Шухевича досі “красуються” комуністичні таблички (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися