В Києві курсуватимуть ще три низькопідлогових трамваї з кондиціонерами

Автор: Марія Супрун
10:40 24.05

Попри війну місто працює над збільшенням трамвайного парку. Цього тижня Київ отримав ще три трамваї в рамках реалізації проєкту «Міський громадський транспорт України», що фінансується за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку.

В Києві курсуватимуть ще три низькопідлогових трамваї з кондиціонерами

Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Київ отримує 3-секційні низькопідлогові трамваї. Кожен вагон обладнаний 59 посадочними місцями, зокрема, для людей з інвалідністю, і кліматичною установкою з кондиціонером в кабіні водія та в салоні. Всього 26-метровий трисекційний трамвай може перевозити близько 260 пасажирів», – розповів Поворозник.

Він додав, що 95% деталей в ньому – українського виробництва, що робить цей трамвай вигіднішим за іноземні аналоги та розвиває українських виробників. Трамвай сертифікований за міжнародними стандартами ISO.

Трамваї, які місто отримало раніше, вже курсують лівобережною мережею столиці. Ті, що отримали зараз – розширять мережу.

Зазначається, що загалом до кінця 2023 року столиця отримає 20 трамвайних вагонів зі 100% низьким рівнем підлоги виготовлених ТОВ «Татра-Юг».

Нагадаємо, в Києві почали курсувати трамваї до Пущі-Водиці.

Великий Київ у Google News

підписатися