В Кремлі підшукують наступника Путіна – РосЗМІ

Автор: Володимир Хлєбников
14:47 24.05

Через повномасштабну війну в Україні президент РФ Володимир Путін налаштував проти себе і “партію війни”, і тих, хто хоче миру. У Кремлі сподіваються на відхід Путіна від справ і вже шукають йому наступника.

В Кремлі підшукують наступника Путіна – РосЗМІ

Про це із посиланням на власні джерела пише російське видання “Медуза”.

За даними видання, за час війни загальний настрій російських еліт встиг повністю змінитися кілька разів – від розгубленості на початку та “патріотичного підйому” у квітні до песимізму через три місяці після вторгнення.

За словами джерел, близьких до Кремля, тепер дуже багато людей незадоволені особисто Володимиром Путіним. Причому цієї позиції дотримуються і ті, хто виступає за продовження війни, і ті, хто бажає миру.

Співрозмовники “Медузи” зазначають, що у Кремлі негласно обговорюються навіть наступників президента. Серед них мер Москви Сергій Собянін, заступник голови Ради безпеки Дмитро Медведєв та перший заступник голови АП Сергій Кирієнко, який нещодавно став кремлівським куратором Донбасу.

Читайте також: В одному з молитовних будинків дитина попросила у Бога смерті для Путіна

Зазначається, що нараз йдеться “не про те, щоб просто скинути президента РФ, але все частіше обговорюється тема “майбутнього після Путіна”.

Є розуміння або побажання, що в досить близькій перспективі керувати державою він не буде“, – сказав один зі співрозмовників.

Водночас джерела наголошують, що Путін може залишити посаду президента лише через серйозне погіршення стану здоров’я. Тому невдоволення високопосадовців ні в чому, крім розмов один з одним, не проявляється.

Читайте також: Путін хоче захопити Київ та за допомогою “виборів” приєднати його до РФ – Генштаб

Нагадаємо, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов стверджує, що на господаря Кремля Путіна після початку війни проти України було скоєно замах.

Великий Київ у Google News

підписатися