У КПІ ім. Ігоря Сікорського буде новий ректор – що відомо

Автор: Оксана Тупальська
15:06 18.06

В укритті Smart Shelter CLUST Space, який знаходиться у Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка КПІ відбувається другий тур голосування, під час якого обирають ректора Національного технічного університетуі “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Ректор Михайло Згуровський, який очолював заклад з 1992 року відмовився балотуватися та залишає посаду.

У КПІ ім. Ігоря Сікорського буде новий ректор – що відомо

Станом на 14 годину на виборах проголосувало 2058 осіб, що складає 64% виборців, а одразу після завершення голосування вже сьогодні ймовірно оголошать переможця за результатами підрахунків.

Кандидатами на головну посаду за результатами першого туру є проректор з навчальної роботи КПІ Анатолій Мельниченко та проректор з науково-педагогічної роботи КПІ Олексій Жученко. Загалом на крісло ректора вишу претендували 5 осіб. Серед них – жодної жінки. 

3-й Міністр освіти і науки України, Академік Національної академії наук України, доктор технічних наук Михайло Згуровський у цьому році був на 2-му місці за сумою зарплати серед ректорів вишів, які працюють у столиці. На рік ректор отримував офіційно 1 млн 826 тис. грн. Це в середньому 152 тис. грн на місяць. Для порівняння, Сергій Квіт у Києво-Могилянській академії в рік отримує 442 тис грн або в середньому 36 тис. грн на місяць. 

Натякав на те, що міг би стати ректором КПІ і ексміністр економіки часів Зеленського Тимофій Милованов. Казав:

Вимогам закону я відповідаю – науковий ступінь, наукова робота, досвід. Я також випускник КПІ… Чи проголосують за мене співробітники? Ніхто не знає, але можна пробувати».

Однак, як бачимо, обійшлося без Милованова. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин