У кабінеті на цокольному поверсі впала стеля, поруч на МРТ була дитина в наркозі – завідувач радіології Охматдиту

Автор: Любава Лисичкіна
22:36 08.07

Його знають сотні, мам. Він для них надія. У нього величезна загрузка, але навіть після роботи він не забуває перечитати все за день і відповісти. Сьогодні цей лікар руками розбирав завали своєї лікарні.

У кабінеті на цокольному поверсі впала стеля, поруч на МРТ була дитина в наркозі – завідувач радіології Охматдиту Фото: Сергій Мельниченко / «Бабель»
Світлодіодне освітлення
Історію унікального лікаря Охматдиту розповіла редакторка, журналістка Катерина Коберник.
 
За її словами, її дитині треба було зробити складне МРТ по окремому протоколу. Така техніка є не усюди, а ще рідше бувають лікарі, які все правильно розшифрують. Відстоявши величезну чергу до лікаря, родина потрапила в Охматдит і зробила процедуру. Радіолог на МРТ побачив підозру на серйозний діагноз, а згодом він передивився все знов, використавши нову програму з ШІ і все підтвердив. Зробив це в проміжках між прийомами, бо хотів допомогти, говорить Катерина.
 
“В якийсь момент ми потрапили на консультацію до німецького відомого професора. Нас попередили — він майже ніколи не визнає не свої дослідження. Якщо МРТ не якісне — помилка буде коштувати дорого. Наше МРТ він взяв і в кінці консультації сказав: У вас майже ідеально зроблене дослідження. Просто хотів сказати, що такій якості можна довіряти. Передайте лікарю”, – розповіла киянка.
 
Цим українським лікарем був завідувач радіології Охматдиту Станіслав Рєбєнков. Як зазначає Катерина, його знають сотні мам, бо він для них надія. У нього величезна загрузка, але навіть після роботи він не забуває перечитати все за день і відповісти.
 
Сьогодні цей лікар руками розбирав завали своєї лікарні. В його кабінеті на цокольному поверсі впала стеля.
Дівчинка, якій недавно видалили пухлину. Батьки показують їй мультики і підсвічують підвал, що дитині не було страшно.

«Наше відділення всі вважають безпечним укриттям, — розповідає Рєбєнков. — Коли пролунав вибух, я був у кабінеті, а поруч на МРТ якраз була маленька дитина в наркозі, їй близько року».

Як відомо,  від ранкової атаки росіян у столиці вже 27 загиблих, на двох локаціях влучання рятувальні роботи завершили. Зокрема, ввечері стало відомо, що рятувальники з-під завалів лікарні дістали цілу сім’ю (відео). 

 
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися