В Ірпіні відкрилася перша кав’ярня «Ukrainian Military Coffee»

Автор: Любава Лисичкіна
18:32 27.01

Перша в місті кав’ярня запрацювала на площі Шевченка. Особлива вона тим, що учасники бойових дій отримуватимуть знижку 50%. Крім цього, власники постійно допомагають воїнам в АТО.

В Ірпіні відкрилася перша кав’ярня «Ukrainian Military Coffee»

Як повідомляє  itvua.tv  все через те, що власник кав’ярні – і сам ветеран війни.

«Це, можна сказати, соціальний проєкт, тобто це не просто продаж кави – просто варити каву мені нецікаво. Мені цікаво популяризувати ветеранську справу, позитивний образ ветерана, показувати, що ветерани можуть відкривати бізнес, що він може бути красивий, якісний і так далі», – каже власник кав’ярні, учасник АТО Андрій Медведко.

Наразі це друга така кав’ярня в Україні. Першу Андрій відкрив у Києві. Каже, що має багато побратимів з Ірпеня, тому вирішив пригощати їх смачною кавою і тут.

У такий спосіб Андрій   популяризує патріотизм та підтримує військових на фронті.  

«Робимо, звісно, знижки всім ветеранам, частину чайових передаємо на фронт; також ми продаємо пакетовану каву, з неї теж 10% ми віддаємо на потреби армії – вони бувають дуже різні», – каже Медведко.

Проєкт «Ukrainian Military Coffeе» – це яскравий приклад того, що після війни життя не закінчується. Навпаки, воно може бути ще більш яскравим і успішним. На двох кав’ярнях Андрій Медведко зупинятися не збирається і планує створити цілу ветеранську мережу. Зокрема, відкрити кав’ярню  у Львові та інших містах.

До слова, для кухарів та кондитерів відкрили сучасний центр.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...