В Ірпені збирали кошти на підтримку ЗСУ: готували хендмейд та смаколики

Автор: Любава Лисичкіна
19:36 09.06.2023

У рамках заходу жителі та гості громади брали участь у благодійному ярмарку, майстер-класах хендмейду та у безпрограшній лотереї.

В Ірпені збирали кошти на підтримку ЗСУ: готували хендмейд та смаколики
оренда квартири Київ

Як розповіли в Ірпінській міськраді, сьогодні на центральній площі незламного міста-героя Ірпінь відбувся благодійний захід на підтримку захисників.

Завдячуючи захисникам України за можливість жити, навчатись, мріяти і спілкуватись талановиті учні Ірпінського фахового коледжу НУБІП України виступали з яскравими музичними номерами в українських національних костюмах.

Всі зібрані кошти будуть передані на потреби воїнів, які захищають незалежність та територіальну цілісність України.

«Сьогодні у нас є єдина ціль-допомогти нашим збройним силам України нашим хлопцям, які сьогодні боронять нашу країну. Вже протягом декількох місяців ми разом із ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» Приірпіння збираємо кошти і все необхідне направляємо бійцям на фронт. Це вже не перша спільна акція із закладами освіти бо тільки об’єднавшись разом ми зможемо перемогти ворога!»,-зазначила депутатка Ірпінської міської ради Віолетта Дворнікова.

Захід організований Ірпінським фаховим коледжем НУБІП України за підтримки Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» Приірпіння та фонду «Сокира Перуна».

Відомо, столичні ЦНАПи почали приймати заяви на виплату матеріальної допомоги.

Великий Київ у Google News

підписатися