В Ірпені капітально відремонтують розтрощену окупантами ДЮСШ

Автор: Галина Ворона
06:11 10.12.2023

В Ірпені розпочалась підготовка до проведення капітального ремонту Дитячо-юнацької спортивної школи на вул. Троїцькій 40.

В Ірпені капітально відремонтують розтрощену окупантами ДЮСШ
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

Як зазначається, 6 грудня Департамент регіонального розвитку КОВА оголосив тендер на проведення капремонту ДЮСШ. До участі у ньому запрошують відповідальні організації, які мають досвід у виконання робіт з відновлення спортивних об’єктів і зможуть якісно та швидко відновити ДЮСШ.

Термін подання пропозицій закінчується 14 грудня 2023 року.

Замовник проекту – виконавчий комітет Ірпінської міської ради. Роботи фінансуватиме Фонд ліквідації наслідків збройної агресії. 

У міськраді додали, що Ірпінська ДЮСШ є одним з найстаріших та найпопулярніших спортивних закладів у Ірпінському регіоні. Заснована у 1958 році, вона пропонувала своїм учням та батькам можливості для навчання, тренування та організації різноманітних видів спорту. Це найбільша спортивна школа в Ірпені, яка налічує понад 2 тисячі учнів.

У результаті ворожих бомбардувань та пожежі було повністю зруйновано адміністративну будівлю ДЮСШ та малий спортивний зал, пошкоджено покрівлю на великому спортивному залі та спортивні майданчики.

Відбудова школи дозволить відновити спортивну діяльність дітей та молоді, а також підтримати талановитих спортсменів, які матимуть успіх на міжнародній арені.

Читайте також: В Ірпені відбулось офіційне відкриття другої черги модульного містечка «Ластівка»

Нагадаємо, відбудову Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи та дитсадка “Веснянка” виділили 200 тисяч гривень із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. 

Великий Київ у Google News

підписатися