В Голосіївському парку стартує унікальна виставка «Світ Велетнів»

Автор: Марія Супрун
17:30 30.08

У п’ятницю, 3 вересня, в Голосіївському парку стартує унікальна виставка «Світ Велетнів». Це буде цілий тематичний парк казкових персонажів, усі герої якого «оживуть» за допомогою аніматроніки, а також розмовлятимуть із гостями голосами відомих українців.

В Голосіївському парку стартує унікальна виставка «Світ Велетнів»

Як розповіли організатори, прототипами головних героїв виставки стали Володимир Горянський, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Дмитро Ступка, LAUD, Анатолій Анатоліч, Сніжана Єгорова та Андрій Джеджула.

Усього в парку буде представлено більше 30-ти аніматронних фігур, які сягають 5-ти метрів у висоту. Спеціально під проект організатори створили книги для дітей із історією про добрих та злих Велетнів, анімаційні мультфільми та кілька промороликів, які можна буде побачити на сторінці в YouTube.

Окрім основних композицій, у парку буде представлена тематична анімація, мерч, сувенірна продукція та зона фуд-кортів для дорослих і дітей.

Триватиме виставка до 31 жовтня.

«Це пілотний проект, аналогів якого ще не було в Україні та всій Європі. Ми хотіли відійти від класичних виставок і створити справжню історію, в яку кожен відвідувач зможе зануритися тільки-но переступив поріг нашого парку. Ви зможете познайомитися з мирними жителями поселення або відчути себе героєм, поборовшись із злими Велетнями з Долини Туманів. Я впевнений, ви будете в захваті!» – сказав організатор виставки Денис Погорєлко.

Нагадаємо, на Співочому полі відкрилась нова виставка квітів «У Всесвіті Марії Примаченко» (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися