В екопарку “Осокорки” розвісили шпаківні та більчатник

Автор: Марія Супрун
15:53 11.04

Цими вихідними в екопарку “Осокорки” розвісили будиночки для різних птахів, а також більчатник. А ще планують облаштувати тут будиночки для кажанів.

В екопарку “Осокорки” розвісили шпаківні та більчатник

Про це розповіли активісти на сторінці “Екопарк Осокорки” у Facebook.

“Взагалі то, від самого початку ми планували цікаву акцію із залучення людей, але через карантинні обмеження відклали її проведення до наступного сезону. І просто розвісили шпаківні своїми силами”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за озером Небреж і вздовж Мартишіва розкинувся чималий ліс, але старих, і, тим більше, дуплистих дерев там не так багато, тож штучні дупла завжди доречні. Цього разу їх зробили кількох типів — для птахів різних видів, із різними розмірами і смаками. З маленьким отвором – для дрібних, таких як синиці, підкоришники, мухоловки, горихвістки тощо. Із збільшеним — для шпаків, дроздів, дрібних сов і дятлів. Також повісили кілька дуплянок і більчатник.

“Шпаківні потрібні птахам не лише влітку для виведення пташенят. В них залюбки проводять морозні зимові ночі дрібні не перелітні птахи (причому набиваються туди по декілька), які влітку не роблять гнізда в дуплах і взагалі їх не відвідують. Тож і взимку шпаківні не будуть пустувати. В планах також будиночки для кажанів (вони всі є червонокнижними)”, – розповідають місцеві мешканці.

Як повідомлялося раніше, в екопарку Осокорки десятки вантажівок засипають озеро будівельним сміттям (ФОТО)

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...