В Держдумі закликали визнати прапор СРСР державним прапором РФ

Автор: Володимир Хлєбников
10:14 18.05

В державній думі Росії запропонували визнати прапор СРСР, який у РФ називають “прапором перемог”, новим державним прапором Росії.

В Держдумі закликали визнати прапор СРСР державним прапором РФ

З такою ініціативою виступив так званий депутат Держдуми від Криму Михайло Шеремет, повідомляють російські ЗМІ.

Сьогодні західні країни фактично оголосили війну прапору перемоги, повсюдно забороняючи його. Вони бояться цього символу, оскільки червоний прапор перемоги нагадує їм про велич нашого народу і нашу велику перемогу. Я думаю, що настав час визнати прапор перемоги нашим державним прапором“, – сказав він.

Депутат повторив кремлівські наративи про те, що під цим прапором “діди воювали”, а сьогодні під ним армія РФ нібито “протистоїть неонацистам, які відродилися в Україні та вміло приховували довгі роки своє обличчя в західних країнах“.

Дивіться також: Український прапор замайорів на вершині Евересту

Шеремет підкреслив, що пишається російським триколором, але вважає, що на нинішньому етапі розвитку Росії актуальним є саме “прапор перемоги”, як “символ супердержави, що відроджується”.

Зауважимо, на тлі повномасштабного вторгнення в Україну Кремль почав активно використовувати радянські символи. В Україні тим часом, зокрема в Києві, активно відбувається процес декомунізації та дерусифікації.

Великий Київ у Google News

підписатися