В центрі Києва обмежено рух, поліція перевірятиме речі і документи – що відбувається

18:39 28.04.2021

Зараз працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії та поліція діалогу заступили на посилене чергування в центрі Києва.

В центрі Києва обмежено рух, поліція перевірятиме речі і документи – що відбувається
оренда квартири Київ

Заплановано проведення ходи з площі Арсенальної до Майдану Незалежності. Тож за маршрутом слідування колони буде частково обмежуватися рух транспорту на вулиці Грушевського, Кріпосному провулку та вулиці Інститутській, повідомляє МВС.

«Аби не допустити будь-яких правопорушень, поліцейські проводитимуть превентивні заходи, зокрема вибіркові перевірки речей і документів у громадян. З огляду на це, прошу громадян толерантно та з розумінням ставитися до дій правоохоронців, адже такі превентивні заходи спрямовані виключно для забезпечення публічної безпеки і правопорядку», – зазначив Андрій Крищенко.

Правоохоронці також звернулися до організаторів та учасників акції з вимогою дотримуватися норм чинного законодавства і не використовувати заборонену символіку.

Нагадаємо, сьогодні заплановано марш вишиванок на честь створення СС «Галичина». Наразі колона рухається від Арсенальної в бік Майдану Незалежності.

Водночас, перед початком до учасників маршу підійшов чоловік, що виступив проти маршу, він запитав у поліції діалогу, чому в столиці проходить хода на честь забороненої Нюрнберзьким процесом дивізії СС, та ще й під час локдауну.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися