В будинку для літніх людей троє померли від COVID-19 – директорці “світить” 8 років

17:40 09.05

Поліція Київщини оголосила про підозру директорці будинку для літніх людей, де від COVID-19 померли відразу троє пенсіонерів. За порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням, що спричинили загибель людей, жінці загрожує покарання до восьми років.

В будинку для літніх людей троє померли від COVID-19 – директорці “світить” 8 років

Як повідомляє пресслужба поліції, їм надійшло повідомлення від лікаря Броварської районної лікарні про те, що до них доправлено пенсіонера з підозрою на інфекційне захворювання із села Зазим’я.

На місці було встановлено, що будинок для літніх людей функціонував нелегально, з порушенням санітарних та епідемічних норм. Його директор, фізична особа-підприємець, з початку карантинних заходів щодо нерозповсюдження поширення коронавірусу не забезпечила належного догляду, надання медичної допомоги, проведення лікарського огляду та не вжила заходів до ізоляції хворих.

Слідчі поліції провели комплекс заходів і встановили, що мешканці цього пансіонату, незважаючи на карантинні заходи, вільно пересувалися територією села без засобів індивідуального захисту (масок).

Також встановлено, що до них безперешкодно приїздили родичі, відвідувачі, один із яких і став джерелом коронавірусної інфекції. У результаті таких карантинних порушень захворіли на COVID-19 більше десяти пенсіонерів, троє з яких померли.

загрузка...

Читайте також: В Олександрівській лікарні – нова методика лікування від коронавірусу

Як повідомлялося раніше, вихователька дитбудинку заразила 5 колег і дитину.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...