В Ботсаду – жоржини! 10 неймовірних фото

Автор: Вася Петров
11:38 07.09

Розквітнула Жоржинова колекція Національного Ботанічного саду імені М.М. Гришка.

В Ботсаду – жоржини! 10 неймовірних фото

Фото з’явились у Facebook “Я люблю БотСад_Гришка”. 

На сьогодні в світі зареєстровано більше 15! тисяч сортів. Серед яких всесвітньо відомими є і жоржинки, виведені науковим співробітником Саду Миколою Ященко. Це сорти Вічний вогонь, Журавлик, Серце Данко. 

Будучи вихідцями з жарких мексиканських гір, в наших широтах жоржини в ґрунті не зимують. З настанням стійких заморозків бульби потрібно викопувати і, помивши, обробивши яким-небудь фунгіцидом, засипавши пісочком або тирсою, зберігати в темному місці і плюсовій температурі. Але не вище 10 градусів”,

– йдеться в повідомленні. 

Жоржинки, як справжні мексиканці, добре ростуть на сонячних місцях. А от кислі ґрунти не люблять зовсім, і при нестачі азоту виростають бліді і слабкі. Тому сміливо додавайте перегній, добрива, вапно, попіл.

Возможно, это изображение (цветок и природа) Возможно, это изображение (цветок и природа) Возможно, это изображение (цветок и природа) Возможно, это изображение (цветок и природа) Возможно, это изображение (цветок и природа) Возможно, это изображение (цветок и природа) Возможно, это изображение (цветок и природа) Возможно, это изображение (цветок и природа) Возможно, это изображение (гербера Джемсона и природа) Возможно, это изображение (цветок и природа)

Читайте також: У Ботсаду Гришка вихваляються айстрами і кличуть на прогулянки (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися