В білоруських містах ховають військових, які воювали в Україні у складі ПВК

Автор: Володимир Хлєбников
19:39 22.05

У Білорусі ховають військових, які підписали контракти з російськими приватними військовими компаніями (ПВК) та брали участь у війні проти України.

В білоруських містах ховають військових, які воювали в Україні у складі ПВК

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«У кількох населених пунктах Білорусі пройшли похорони військових, які зголосилися укласти контракти з російськими ПВК. Зокрема, жалобні заходи за загиблим солдатом-контрактником пройшли в місті Мар’їна гірка Мінської області (базується 5 окрема бригада спеціального призначення). В Осиповичах Могилівської області (базується 51 змішана артилерійська група) ховали відставного офіцера та колишнього солдата-контрактника», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Ворог продовжує обладнувати другу лінію оборони. В Білорусі розгорнули ракетні комплекси

Загалом участь у війні проти України непопулярна серед білоруських військових. У частинах не проводиться серйозної агітації чи пропагандистських заходів, зазначили в ГУР.

За даними української розвідки, відомо про випадки добровільного підписання контрактів з різними російськими ПВК. Основний мотив для цього – гроші, які обіцяють за участь у бойових діях на українській території. Втім, після низки похорон та звісток про «зниклих безвісти» кількість охочих випробувати долю зменшилась.

Як писав “ВК”. станом на ранок 22 травня втрати живої сили російських окупантів в Україні перевищили 29 тисяч.

Великий Київ у Google News

підписатися