В ATL поділилися думкою про причини популярності автоолив Shell

08:41 10.05

Фахівці найбільшої української торгово-сервісної мережі АТЛ розповіли про особливості автомобільних олив відомого бренду та пояснили причини їх популярності у автовласників.

В ATL поділилися думкою про причини популярності автоолив Shell

Трохи історії

Історія Shell – нідерландсько-британського нафтогіганта – сягає корінням на початок вісімнадцятого століття, а датою появи самого бренду можна вважати 1907 рік, коли об’єдналися Royal Dutch Petroleum Company і The Shell Transport and Trading Company Ltd.

Спочатку орієнтована на нафтовидобуток та розробку нових нафтових родовищ, до тридцятих років минулого століття компанія почала активно запускати і хімічні підприємства і вже до кінця сімдесятих років стала одним із найбільших виробників автохімії, у тому числі моторних олив. Одна з найпопулярніших марок автомобільних олив Shell на українському ринку – 5w40.

Що означає маркування 5w40

Згідно з маркуванням, яке використовують усі виробники автомобільної хімії, моторна олива shell helix ultra 5w 40 призначена для експлуатації взимку (W-winter) при температурі навколишнього середовища до мінус 30 градусів з максимальною температурою двигуна плюс 40.

Якщо порівнювати цей різновид олив з ще одним популярним типом – 5w30, – то головна перевага “сороковки” в тому, що ії можна експлуатувати при більш високих температурах, так як вона більш в’язка і не втрачає змащувальних властивостей.

Дана олива може бути як синтетичною, так і напівсинтетикою і мінеральною.

У яких двигунах використовують

Правильна експлуатація олив 5w40, призначених для всіх типів автомобільних двигунів внутрішнього згоряння, залежить від віку автомобіля

Синтетика

Найуніверсальніший (але й найдорожчий) варіант. Підходить для дизелів і для бензинових силових установок незалежно від типу транспортного засобу: легковик, джип або вантажівка.

Напівсинтетика

Найпопулярніший тип через відмінне поєднання ціни та якості. Велика кількість присадок дозволяє використовувати напівсинтетичні оливи на автомобілі з великим пробігом і дозволяють продовжити термін служби зношених двигунів.

Мінеральні оливи

Найдешевші через свій хімічний склад (мінімум присадок) і оптимальні для авто практично без пробігу і без будь-яких проблем з мотором.

Як придбати

Купити моторну оливу 5w40 в інтернет-магазині АТЛ дуже просто. Потрібно вибрати марку та тип та оформити замовлення. Якщо виникнуть труднощі з вибором, на допомогу прийдуть консультанти мережі по одному із телефонів.

Сайт- https://atl.ua/

Гаряча лінія – (044) 458 78 78

Великий Київ у Google News

підписатися