В “АТБ” спростували зупинення продажу соціально значущих товарів

11:59 21.01

У торговій мережі “АТБ” спростували інформацію про зупинення продажу яєць, гречки та інших соціально значущих продуктів.

В “АТБ” спростували зупинення продажу соціально значущих товарів

Про це повідомив генеральний директор корпорації “АТБ” Борис Марков.

Торгова мережа продовжить продаж цих товарів, незважаючи на запроваджене Кабміном держрегулювання цін на відповідні категорії продуктів.

“Встановлена ​​планка націнки не більше ніж 10% за документом не покриває витрати більшості операторів ринку на логістику, сезонне списання та інші операційні послуги. Отже, цілком може призвести до призупинення реалізації зазначених продуктів харчування до моменту налагодження всіх процесів та розуміння порядку їх ціноутворення”, — зазначив Борис Марков, аналізуючи наслідки держрегулювання.

У його словах не було інформації про намір корпорації “АТБ” призупинити продаж продуктів харчування, що підпадають під урядове цінове регулювання. Пізніше в “АТБ” офіційно заявили, що не збираються прибирати їх із полиць своїх магазинів.

“Поспішаємо запевнити, що реалізація соціально-значущих продуктів у магазинах нашої торгової мережі не зупинятиметься. А ось в інших операторів ринку – питання відкрите”, – прокоментував Марков.

За його словами, асоціація рітейлерів України (RAU), Європейська бізнес асоціація (EBA), учасники та експерти ринку продуктового рітейлу вже підготували та направили пакет документів уряду, де виклали своє бачення та пропозиції, які допоможуть уникнути складних наслідків ситуації, що склалася.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України вирішив повернути держрегулювання цін на соціально значущі продукти харчування. До кінця карантину торгова надбавка для цієї категорії продуктів не може перевищувати 10%.

Після цього у багатьох ЗМІ з’явилася інформація, що такі дії уряду можуть призвести до дефіциту на полицях магазинів деяких торгових мереж яєць, гречки та інших соціально значимих продуктів. Зокрема, низка ЗМІ повідомили, що мережа компанії “АТБ” припиняє їх продаж. Однак, як виявилось, така інформація не відповідає дійсності.

Великий Київ у Google News

підписатися