Утриматися від шопінгу чи зустріти кохання. Сонячне затемнення та його вплив на знаки зодіаку

23:43 09.06

О 14.56 за київським часом відбудеться сонячне затемнення, яке вперше за досить тривалий час можна буде спостерігати на всій території України.

Утриматися від шопінгу чи зустріти кохання. Сонячне затемнення та його вплив на знаки зодіаку

Над Україною Сонце буде закрите на 12%. У Києві за умови ясної погоди затемнення можна буде побачити, починаючи від 13:26, і до 15:03. Максимальної фази воно досягне о 14:15. Зрозуміло, для спостереження за затемненням необхідна ясна погода, за якої сонячний диск не буде закритий хмарами, і відповідний захист для очей. 

За астрологією  кільцеподібне сонячне затемнення 10 червня допоможе позбутися від непотрібного в вашому житті. Енергетика цього дня допоможе запустити нові життєві процеси – в цей період варто очікувати позитивних змін у житті. Головне – проявляти активність і не упустити шанс, який буде наданий вам долею.
 
Період сонячного затемнення підходить і для пошуку споріднених душ – можливо, ви зустрінете свою другу половинку. А ось робити поспішні висновки і приймати жорсткі рішення в стосунках з близькими і друзями астрологи не радять – важливо все зважити і обдумати.
 
Головне зберігати в цей період позитивний настрій і оптимістичний погляд на життя – з такими установками перенести сонячне затемнення по астрології буде набагато легше фізично і ментально.
 
Як вплине затемнення на знаки зодіаку?
 
Сонячне затемнення активує в Овнів проблеми з родичами, неприємності в поїздках, плітки, але знак зодіаку, що витримав випробування затемненням, зміцнить своє становище і зробить перехід на новий рівень.
 
Сонячне затемнення негативно вплине на фінансову сторону життя Тельців, але знак зодіаку зможе уникнути матеріальних проблем, якщо утримається від великих покупок в цей період.

Близнюкам в період червневого сонячного затемнення, щоб уникнути неприємностей, потрібно утриматися від зайвої цікавості, бажання спробувати щось заборонене і не вести себе як інфантильна дитина.

Під час затемнення, народжені під знаком Рака будуть перебільшувати небезпеку, відчувати незрозумілі страхи, вести себе пасивно і безініціативно.

Левам астрологи не радять що-небудь планувати в сонячне затемнення, так як все відбудеться з точністю до навпаки. Цьому знаку зодіаку потрібно проявити обережність в ці дні, щоб не втратити друзів, авторитет і підтримку з боку спонсорів.

Діви в дні затемнення зіткнуться зі змінами як позитивними, так і негативними – представників знака зодіаку може очікувати заміжжя або розлучення, конфлікти з батьками, чоловіком, начальником, втрата роботи і так далі.

Конфлікти чекають в сонячне затемнення і Терезів. У представників знака зодіаку можливі проблеми з навчанням, невдача в судових справах, сварка з чиновниками і державними органами, банкрутство, травма або хвороба під час поїздки і так далі.

Скорпіонам необхідно звернути увагу на проблеми зі здоров’ям. Негативний вплив затемнення може викликати матеріальні втрати, нещасні випадки, в тому числі аварії, затоплення квартири, несподівані фінансові та податкові перевірки.

Зміни в житті відбудуться і у Стрільців. Знак зодіаку чекає знайомство з майбутнім партнером, реєстрація шлюбу, активна громадська робота, підтримка впливової людини, рішення будь-яких юридичних питань. У перерахованих вище сферах життя можуть відбуватися і негативні моменти.

У Козерогів підвищується ймовірність погіршення умов праці, конфлікти з начальником або колегами по роботі, звільнення і проблеми зі здоров’ям.

Водолії в сонячне затемнення можуть закохатися, вийти заміж, завагітніти, відправитися у важливу подорож, почати активно займатися спортом, відкрити для себе нове хобі і навіть виграти в лотерею. Але всі перераховані події можуть відбутися і в негативному ключі.

Зміни у народжених під знаком зодіаку Риби торкнуться будь-яких сімейних справ, придбання або вирішення питань з нерухомістю, також здоров’я батьків і всіх членів сім’ї.

До слова, у червні 2021 також будуть магнітні бурі.   За  даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, у червні 2021 очікується одна магнітна буря класу G1.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...