Уряд врегулював дистанційну торгівлю ліками

Автор: Тетяна Сененко
18:58 22.09

Кабмін 22 вересня врегулював дистанційну торгівлю ліками. У Міністерстві охорони здоров’я уточнили правила з електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами та їх доставки кінцевому споживачу.

Уряд врегулював дистанційну торгівлю ліками

«Електронна торгівля лікарськими засобами вже усталена та врегульована практика у країнах ЄС та інших розвинених країнах світу, а відтепер буде доступна і в Україні. МОЗ вживає всіх заходів, аби кожен пацієнт отримував якісні, ефективні та безпечні ліки», – прокоментував рішення Кабміну перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда.

Зазначається, що ця постанова забезпечує врегулювання питання щодо забезпечення населення лікарськими засобами та супутніми товарами з використанням інформаційно-комунікаційних систем дистанційним способом (електронна роздрібна торгівля лікарськими засобами) та доставку лікарських засобів кінцевому споживачу.

Читайте також: Програму «Доступні ліки» поповнили препаратами інсуліну: деталі

Комаріда додав, що ці норми забезпечать чіткий та прозорий механізм контролю за діяльністю відповідних суб’єктів господарювання (аптек). 

До слова, Україна може отримати революційний препарат прямої дії від COVID-19, компаніями-виробниками якого є дві компанії в США.

Великий Київ у Google News

підписатися