Урбан арт толока представить новий “образ” паркану на Терещенківській та кличе на майстерки та маркет

Автор: Любава Лисичкіна
18:27 19.04

Ви зможете познайомитись з новим парканом, новими людьми та мистецтвом, і реалізовувати власні творчі задуми. А також взяти участь в мистецьких активностях, кастомі одягу та тематичному маркеті в жанрі урбан-арт.
Вхід вільний.

Урбан арт толока представить новий “образ” паркану на Терещенківській та кличе на майстерки та маркет
Світлодіодне освітлення

Організатор – Squat 17b.

“У неділю офіційно представимо вам, що ми зробили разом із партнерами та авторами стріт-артів, з яких був створений новий образ паркану. Ви зможете взяти участь в мистецьких активностях, кастомі одягу та тематичному маркеті в жанрі урбан-арт”, – ідеться в анонсі організаторів.
 
Вони  оновили та переосмислили славетний паркан на літньому барі, що убезпечує киян від аварійної будівлі на Терещенківській. Історія паркану довга і карколомна: він знімався в кіно, кліпах та модних фотосесіях, перевтілювався у мистецьку галерею, фортифікаційну споруду та дошку оголошень, носив на собі освідчення в коханні та ховав сороміцькі жарти.


Цієї весни паркан надихнув творче об’єднання shobsho?, котрі зі свіжим вітром залетіли у дворик та перетворили стіну на цілісний арт-проєкт. 
 
Вхід вільний. Приймають донати,  відсоток від всіх продажів будуть передані на фургон-причіп для 640 Батальйону 40 Бригади сил ППО ЗСУ.
 
  • Коли: 21 квітня, 12:00-18:00
  • Де: Squat 17b (Терещенківська 17б).
 
До слова, цими вихідними на Бесарабці пройде фестиваль пива та стріт-фуду Underground Beer Fest 3.0.

Великий Київ у Google News

підписатися