Унікальний простір для відновлення: у «Феофанії» відкрито Центр рекреації

Автор: Любава Лисичкіна
23:21 30.11.2023

Психологічні групи підтримки, арттерапія, музикотерапія, освітні зустрічі – це короткий перелік активностей у «місці сили». Крім того, наразі Центр рекреації запрошує до буккросингу – тут радо приймуть книги українською мовою та багатьма іноземними для військових та інших пацієнтів.

Унікальний простір для відновлення: у «Феофанії» відкрито Центр рекреації
оренда квартири Київ
Про це повідомили у медзакладі.
 
Це простір для відновлення, емоційного відпочинку та дозвілля у комфорті та затишку. Важкий емоційний фон та накопичений травматичний досвід негативно впливають на загальний стан пацієнта, подовжують шлях до одужання. Тож, заручившись підтримкою Мальтійської служби допомоги у Львові та Malteser International , відтепер у лікарні функціонує Центр рекреації.
 
Тут – бібліотека і настільні ігри (корисно для когнітивного відновлення, наприклад, при посткомоційному синдромі), зустрічі з близькими за чаєм чи кавою, кіно або музика.
 
Центр рекреації відтепер буде ще одним місцем для роботи команди психологів і соціального працівника. Психологічні групи підтримки, арттерапія, музикотерапія, освітні зустрічі – це короткий перелік активностей у «місці сили».
Простір відкритий як для пацієнтів так і для персоналу лікарні, бо уміння відволіктись та «перезавантажитись» – це важливий «запобіжник» від професійного вигорання. У Центрі є усе необхідне для зустрічей з професійною спільнотою, проведення тематичних івентів тощо.
 
До слова, перелік військових, які можуть безкоштовно лікуватися у «Феофанії», розширено.

Великий Київ у Google News

підписатися