Улюблений багатьма киянами супермаркет визнано спонсором війни

Автор: Любава Лисичкіна
06:25 01.03.2023

Керівництво компанії напряму займається транспортуванням російського газу до Центральної та Східної Європи, поки увесь цивілізований світ відмовляється від енергоресурсів держави-терориста.

Улюблений багатьма киянами супермаркет визнано спонсором війни
Світлодіодне освітлення

НАЗК повідомили, що внесли компанію Metro Cash & Carry до переліку міжнародних спонсорів війни . Таке рішення ухвалене через позицію керівництва компанії продовжувати діяльність в росії.

Окрім того, що компанія продовжує сплачувати податки, тим самим підтримуючи військову машину рф, керівництво компанії напряму займається транспортуванням російського газу до Центральної та Східної Європи, поки увесь цивілізований світ відмовляється від енергоресурсів держави-терориста.

Metro також не відмовилася приймати оплату картками “Мір” Сбербанку та продовжує реалізовувати нові проекти у росії.

Також за інформацією дослідників діяльності Metro Cash & Carry в рф, німецька мережа METRO в росії торгувала «кувалдами Вагнера». Це той самий «атрибут» найманців з терористичної «ЧВК Вагнер», що набув умовної популярності в рф після публікацій жорстоких відео про начебто страту бійців ЧВК, які повернулися з українського полону.

Усі включені до переліку міжнародних спонсорів війни компанії вносяться до бази даних World-Check — бази даних осіб і організацій із підвищеним ризиком, яка використовується в усьому світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками.

Внесення до цієї бази, що створена міжнародною компанією London Stock Exchange Group, має допомогти захистити світовий фінансовий сектор від спонсорів російської війни.

Відомо,  про зеків в армії РФ більше не писати, ЗСУ знецінювати: російські блогери отримали методички.

Великий Київ у Google News

підписатися