“Укрзалізниця” хоче повернути харчування у поїзди – чекає пропозиції від бізнесу

19:56 17.11.2020

“Укрзалізниця” хоче повернути харчування для пасажирів і закликає бізнес надати ідеї щодо запровадження нових послуг на вокзалах та у поїздах. Насамперед це стосується організації харчування пасажирів під час подорожей.

“Укрзалізниця” хоче повернути харчування у поїзди – чекає пропозиції від бізнесу
Про це повідомив в. о. члена правління, директор філії “Пасажирська компанія” “Укрзалізниці” Олександр Перцовський.

Перше, над чим працюватимемо найближчим часом, — забезпечення пасажирів харчуванням під час подорожей. Є комерційні організації, які бажають надавати такі послуги. Ми, зі свого боку, готові стати платформою та тестувати різні формати. Головне, що ми вимагаємо, щоб враховувалися нові реалії, зокрема епідемічна ситуація”, — розповів він.

За словами Перцовського, наразі розглядається варіант інтеграції в систему онлайн-продажу квитків опції замовлення їжі в поїзді. Наприклад, пасажиру буде запропоноване певне меню, яке заздалегідь буде підготовлене та передане у вагон провідникам відповідно до замовлення. Компанія чекає на ініціативу з боку бізнесу. Послуги можна буде протестувати, а потім провести відкритий конкурс та масштабувати на всі поїзди.

Також топ-менеджер каже, що перевізник готовий розглянути бізнес-плани щодо надання у поїздах й інших послуг.

Це може бути продаж періодичних видань чи то надання доступу до інтернету, Wi-Fi. Ми зацікавлені у тому, щоб з’являлися приватні компанії, які розвиватимуть сегменти додаткових послуг, адже наша мета — повернути пасажирів у поїзди та надати їм гідний рівень комфорту під час подорожей”, – поділився він.

Читайте також: “Укрзалізниця” запровадить безготівкову оплату на 2 приміських напрямках

Нагадаємо, залізничники просять поради, як краще “знешкодити” вуличних Бенксі, що розмальовують вагони.

Великий Київ у Google News

підписатися