“Укрзалізниця” тренуватиме свій персонал протидіяти насильству: що зміниться

Автор: Тетяна Сененко
19:57 20.09

Укрзалізниця долучилася до Декларації ООН задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству і тепер буде тренувати власний персонал запобігати проявам насильства.

“Укрзалізниця” тренуватиме свій персонал протидіяти насильству: що зміниться

Про це повідомляє прес-служба “УЗ”.

Спільно із UNFPA «Укрзалізниця» планує організацію тренінгів для залізничників та залізничниць з питань попередження та протидії випадкам гендерно зумовленого насильства, що можуть виникати в потягах та на станціях, вокзалах.

Читайте також: УЗ встановить “червону кнопку” та відеокамери в приміських поїздах

У першу чергу навчання буде організоване для провідників та працівниць станцій, вокзалів. Це допоможе їм своєчасно виявляти, організовувати безпечну протидію проявам гендерно зумовленого насильства.

Представники Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні готують матеріали до таких тренінгів.

Читайте також: Причини невідомі. Чоловік, який у потязі напав на журналістку Лугову, помер у СІЗО

Також триває розробка інформаційних матеріалів для пасажирів та пасажирок про те, як запобігти та реагувати на випадки гендерно зумовленого насильства під час поїздки чи перебування на вокзалах.

Нагадаємо, 31 липня в поїзді “Маріуполь — Київ” чоловік увірвався до купе, де їхала жінка з дитиною. Він побив її та намагався зґвалтувати. Після цього прийняли рішення, що воєнізована охорона знову супроводжуватиме потяги “Укрзалізниці”.

Після цього випадку Alyona Alyona випустила відео на трек “Сумно”. В ньому знялася дівчина, яку жорстоко побили в потязі.

А зовсім нещодавно кілька гравців футбольного клубу “Колос” (Ковалівка) опинилися в центрі скандалу. Вони, попередньо розігрівшись спиртними напоями, влаштували у вагоні поїзда Ужгород-Київ справжній дебош.

Великий Київ у Google News

підписатися