«Укрзалізниця» анонсувала суттєве пришвидшення поїздів до столиці Польщі Варшави.
Як повідомляє пресслужба перевізника, зміни запрацюють з 14 грудня 2025 року, коли почне діяти новий графік руху на 2025–2026 роки.
Так, прямий поїзд № 67/68 Київ — Варшава — Київ стане швидшим на понад 2 години:
- з Києва — відправлення о 19:51 → прибуття до Варшави о 09:43 (час у дорозі ~13 год 52 хв);
- зі Варшави — відправлення о 18:41 → прибуття до Києва о 09:49.
Ще одна важлива зміна – з 14 грудня поїзд прибуватиме та відправлятиметься з головного вокзалу Варшави — Warszawa Centralna, звідки найзручніше пересідати на метро, трамваї та міські поїзди.
Також повністю оновлено маршрут № 23/24 Київ — Холм , тепер це найшвидший варіант з пересадкою до Варшави:
- Київ → Холм: відправлення 21:57 → прибуття 08:08;
- Холм → Варшава Центральна: пересадка на IC 2802 Gorski (відправлення 08:38) → прибуття до Варшави о 11:19.
Таким чином, загальний час у дорозі з пересадкою складе менше 13,5 годин — це найшвидше сполучення між столицями з усіх наявних варіантів.
Квитки на нові рейси з’являться у продажу найближчим часом.
До слова, у міжнародних поїздах здійснюватимуть прикордонний контроль під час руху – це також зекономить час пасажирам.
Читайте також: Купувати квитки на поїзд Київ – Варшава можна тільки за допомогою “Дія.Підпису”
Нагадаємо, із введенням нового графіку також почнуть курсувати щогодини поїзди між Києвом і Львовом та можна буде дістатись з однією пересадкою з України до Німеччини.


