“Укрзалізниця” готова націоналізувати вагон Медведчука для перевезення дітей та хворих

Автор: Галина Ворона
09:46 14.03

“Укрзалізниця” заявила про готовність націоналізували “золотий” вагон-ресторан, який знайшли у втікача нардепа і кума російського президента Віктора Медведчука. Вагон планують використовувати для перевезення дітей та післяопераційних хворих.

“Укрзалізниця” готова націоналізувати вагон Медведчука для перевезення дітей та хворих

Про це йдеться у дописі на Facebook-сторінці перевізника.

Там кажуть, що наразі всі салон-вагони задіяні для евакуації населення, зокрема маломобільних пасажирів та дітей, тому ще один вагон не буде зайвим.

 

Також в “Укрзалізниці” зауважили , що спочатку вагон потребуватиме технічного огляду, який компанія готова провести в стислі терміни.

Проте у компанії багато питань до інтер’єру, тому до цього вагона допускатимуться виключно пасажири з перевірено стійкою психікою, а з провідниками після рейсу працюватимуть психологи”, – додає перевізник.

Читайте також: Шуби, картини, дорогі бренди. Як виглядає зсередини палац втікача Медведчука 

Нагадаємо,  у дворі палацу Медведчука виявили залізничний перон та дизайнерський вагон у стилі компанії “Pullman”, яка виробляє люксові автомобілі та залізничні вагони.

На пероні є рельси, лавки для очікування, годинник, ліхтарі. Висить назва станції — «Дальняя».

Виявляється, це був подарунок Оксани Марченко на день народження чоловіку.

В поїзді є основний зал близько 40 осіб, а також кілька окремих кімнат: кухня, віп-купе та туалет. Біля входу – барна стійка. У барі кілька склянок із золоченим гербом Російської Федерації. Такі склянки виготовляє російський “Кубачинський комбінат”, вони коштують по 5 тисяч гривень за штуку.

Біля бару настільна лампа французького бренду Bronze D’Art Français, модель називається “Наполеон lll”. Без абажура вона коштує більше 100 тисяч гривень.

У кутку вагона – щось схоже на російський самовар з позолотою.

золотий вагон медведчука

Ну й звісно купа позолоти у вбиральні. Традиція.

Як повідомляв “ВК”, активи РФ в Україні націоналізують.

Великий Київ у Google News

підписатися