Укриття – це не завжди дорого: у Києві за 2 млн грн облаштували сховище з кімнатами для навчання і спортзалом

Автор: Галина Ворона
20:27 18.11

В київській гімназії №62 привели до належного стану укриття площею майже 500 кв. м. Його родзинкою є спортзал, де займаються юні спортсмени.

Укриття – це не завжди дорого: у Києві за 2 млн грн облаштували сховище з кімнатами для навчання і спортзалом
оренда квартири Київ

У приміщенні одночасно можуть знаходитись понад 800 людей. 

Для школярів та вчителів в укритті створені всі необхідні умови. Тут є туалети, запас води та кімната для навчання. Крім цього, у разі загрози ракетного обстрілу сюди також пускають і місцевих жителів — укриття доступне цілодобово.

У цій захисній споруді цивільного захисту є орендатор, який проводить заняття з єдиноборств для дітей. Спортивна секція “Сьогун” взяла участь у фінансуванні і зараз може проводити заняття в безпечному просторі. Також залучено кошти місцевого та державного бюджетів. Витрачено небагато, трохи більше 2 млн грн, тож це ще й приклад того, що укриття це не завжди дорого“, – розповів заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко.

powerukraine

Читайте також: Суд змусив приватне підприємство відремонтувати занедбане укриття на 150 людей на Берестейському проспекті 

Нагадаємо, на Київщині будують протирадіаційні укриття у навчальних та дошкільних закладах ПереяславаУзинаМархарлівкиФурсів, ІванковаБорисполя, Глевахи, Ворзеля та ін. 

Великий Київ у Google News

підписатися