«Укрпошта» запустила електронні марки

03:30 13.11.2023

«Укрпошта» запустила електронну марку для внутрішніх відправлень рекомендованих листів. Її можна самостійно замовити в особистому кабінеті, завантажити та роздрукувати на звичайному принтері вдома чи в офісі.

«Укрпошта» запустила електронні марки

Про це повідомила пресслужба підприємства.

Очікується, що послуга електронної марки насамперед стане затребуваною серед великих державних інституцій, а також юристів, нотаріусів, які відправляють кореспонденцію у великих обсягах.

«Застосування електронної марки дає можливість відстежити всі операції відправлення онлайн, відображати статус та історію відправлення в Особистому кабінеті користувача, скоротити витрати на використання поштових марок та підготовку листів. Також однією з переваг для корпоративних клієнтів, що замовляють марки по договорам, стане оплата поштових послуг за фактом використання, а не передплатою. Все це дозволить національному поштовому оператору не просто зробити процес відправки листів комфортним для корпоративних клієнтів, а й розвантажити відділення від черг», — ідеться в повідомленні підприємства.

 

Щоб згенерувати електронну марку в «Укрпошті», потрібно:

  1. Авторизуватися в особистому кабінеті на сайті «Укрпошти».
  2. Обрати послугу «Лист».
  3. Створити список із типом оплати «Електронна марка».
  4. Створити відправлення (рекомендований лист), заповнити всі обов’язкові дані й обрати формат конверта.
  5. Вибрати конкретне відправлення або весь список, який користувач бажає оплатити. Поштова вартість розраховується автоматично на основі вибраного продукту.
  6. Здійснити онлайн-оплату банківською картою.

У підсумку користувач отримує QR-код із графічним зображенням електронної марки, який він може самостійно роздрукувати на звичайному принтері одразу на конверт або на стикер на самоклейному папері та відправити його з відділення «Укрпошти» або скористатися послугою кур’єрського забору.

Великий Київ у Google News

підписатися