“Укрпошта” обмежує продаж марок з кораблем через ажіотаж і спекуляції

Автор: Галина Ворона
14:59 18.04

Довкола марки ““Русскій воєнний корабль, іді нах@й” виник неабиякий ажіотаж. За 5 днів з моменту запуску вже продано майже половину тиражу. Попит наскільки великий, що марку перепродають на іноземних майданчиках за неймовірні суми. Тому “Укрпошта” вводить обмеження на продаж.

“Укрпошта” обмежує продаж марок з кораблем через ажіотаж і спекуляції

Як повідомляє пресслужба “Укрпошти”. вже продано майже пів мільйона екземплярів.

Загальний тираж складав 1 млн, і додруковувати його не планують. Тож кожна марка збереже свою історичну цінність.

Деякі люди починають продавати куплене за спекуляційними цінами. Наприклад, на Ebay вже можна купити конверт з маркою за $1000.

При цьому в “Укрпошті” зазначають, що не підтримують це та будь-які благодійні або інші ініціативи з маркою (за виключенням аукціону на Prozorro.), адже простежити, куди йдуть кошти з продажу марок, неможливо.

Тому, щоб зменшити спекуляції й щоб марки дісталися якомога більшій кількості людей, поштовий оператор вводить деякі обмеження:

  • від сьогодні, можна купити не більше ніж 5 листів (1 лист = 6 марок) в одні руки будь-якого номіналу.

Нагадаємо, 12 квітня “Укрпошта” ввела в обіг поштові марки “Русскій воєнний корабль, іді нах@й”. На церемонію погашення запросили автора культової фрази — Романа Грибова. Позицію морського піхотинця втілив у своїй ілюстрації Борис Грох. Одразу за ними вишикувались черги, довші, ніж за iPhone.

Раніше автор гасла “Русский военный корабль, иди на нах@й” повернувся з полону додому. 

Великий Київ у Google News

підписатися