“Укроборонпром” заявив про будівництво нового оборонного заводу

Автор: Любава Лисичкіна
18:35 05.07

Концерн продовжує укладати контракти з міжнародними партнерами щодо переміщення наявних ліній виробництва важкого озброєння, а також розгортання нових на безпечній території.

“Укроборонпром” заявив про будівництво нового оборонного заводу
 
За підсумками червня підприємства Укроборонпрому перевиконали місячний план виробництва й відновлення озброєння та військової техніки для ЗСУ на 15%. Попри складнощі, які спіткають державні оборонні підприємства кожного дня, плани на липень – не збавляти обертів.
 
“Вже досягнуто домовленості про будівництво нового оборонного заводу. З міркувань безпеки ми не можемо повідомити, де та якого. Однак роботи розпочаті, інтереси України враховані”,  – повідомили у концерні.
 
Також зазначається, що “Укроборонпром” у тісній співпраці з Генштабом ЗСУ та Міноборони напрацював ракетну, бронетанкову та радарну державні програми. Ними, зокрема, передбачено, чим Україна оборонятиметься, відвойовуватиме та захищатиме свої землі у середньо- та довгостроковій перспективі. Деякі із перелічених програм Уряд України вже затвердив.
 
Крім цього, концерн продовжує укладати контракти на імпорт необхідної для Збройних сил України оборонної продукції.
 
“Як ми повідомляли раніше, на сьогодні ми веземо в Україну важкого озброєння на понад 10 млрд грн”,  -зазначається в повідомленні.
 
Відомо, “Укрзалізниця” запускає “Інтерсіті+” сполученням Дарниця — Львів.

Великий Київ у Google News

підписатися