Український рятувальник за 14 днів пробіг з Києва до Варшави

Автор: Галина Ворона
15:13 24.08.2022

Український рятувальник Володимир Сковородка за 14 днів пробіг більш ніж 850 км в межах ультрамарафону вдячності “Україна-Польща разом!”. який стартував 11 серпня у Києві і завершився сьогодні, в День Незалежності України, у Варшаві.

Український рятувальник за 14 днів пробіг з Києва до Варшави

Про це розповіли у ДСНС.

На фініші Володимира палко зустріли щирими емоціями та підтримкою. Найважче вже позаду, і тепер можна лише привітати нашого марафонця з успішним подоланням маршруту.

Щодня він пробігав близько 50-60 км. Разом з ним з Києва вирушили колеги, які також подолали немалу відстань. Микола Войтович пробіг більше 220 км, Буток Руслан понад 300 км, а Борков Сергій більш як 400 км.

Це доволі потужні результати, і ми неймовірно пишаємось кожним! Дякуємо всім і кожному за неймовірну підтримку та шалену віру в перемогу!” – додали в ДСНС.

Читайте також: Столичний журналіст зібрав 100 тис грн завдяки щоденному пробігу 42 кілометрів

Нагадаємо, забіг стартував у Києві 11 серпня. Головна мета цього виклику – зібрати 2 000 000 грн на обладнання для рятувальників та висловити вдячність польському народу за підтримку України у час війни. Також це можливість здобути рекорд, що увійде до “Національного реєстру рекордів України 2022”.

Великий Київ у Google News

підписатися