Український фільм про Російсько-Турецьку війну “підірвав” фестиваль у Стамбулі (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
23:53 09.07.2021

Фільм історико-пригодницького жанру «Фортеця Хаджибей» здобув перемогу в конкурсній програмі кінофестивалю «Best Istanbul Film Festival».

Український фільм про Російсько-Турецьку війну “підірвав” фестиваль у Стамбулі (ВІДЕО)
оренда квартири Київ

Про це інформує пресслужба Одеської кіностудії.

«Фільм Одеськоï кiностудiï «Фортеця Хаджибей» режисера. Костянтина Коновалова здобув перемогу в номінації «Найкращий повнометражний фільм кінофестивалю Best Istanbul Film Festival». Вітаємо творчу команду й акторський склад!», – йдеться у повідомленні.

Кінострічка «Фортеця Хаджибей», яка відображає події періоду російсько-турецької війни за території Північного Причорномор’я, вийшла у вітчизняний прокат 15 жовтня 2020 року. Того ж місяця фільм побачили й жителі Стамбула та інших міст Туреччини.

За сценарієм Євгена Тимошенка і Костянтина Коновалова, задунайський козак Андрій отримав завдання доставити листа турецькому коменданту фортеці, але її захоплює ворог. Щоб визволити з полону коменданта і врятувати його дочку Фатіму, в яку закоханий Андрій, потрібно перемогти ворога.

Читайте також: Кіновернісаж. У парку Шевченка покажуть українську комедію про мільйонера (програма на тиждень)

Головні ролі зіграли Олександр Соколов, Дерен Талу, Іраклій Маруашвілі, Катерина Шевченко, Юрдаер Окур, Олег Симоненко та інші актори.

Фільм створено за підтримки Держагентства України з питань кіно у копродукції з Georgian International Film (Грузія), AISI film (Туреччина), Національною кіностудією ім. Довженка (Україна), Тернопільською кінокомісією (Україна) та кінокомпанією «ІнсайтМедіа» (Україна).

Читайте також: Романтика літніх вечорів. У Солом’янському парку відновлюють кінопокази просто неба

Зйомки фільму здійснено на натурному майданчику та в павільйонах Одеської кіностудії, у Білгород-Дністровській фортеці, на березі Чорного моря та на річці Дунай. 

Нагадаємо, Довженко-Центр разом зі Спілкою кінокритиків України презентували рейтинг 100 найкращих фільмів в історії українського кіно

Великий Київ у Google News

підписатися