Український дует фігуристів не пройшов до вільної програми та вибуває з чемпіонату світу

Автор: Любава Лисичкіна
21:22 22.03.2023

В японській Сайтамі розпочався чемпіонат світу з фігурного катання.

Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Федерація фігурного катання України, у парному турнірі Україну представляв дует Віолетти Сєрової та Івана Хобти.

Українська спортивна пара не кваліфікувалася до фінальної частини чемпіонату світу з фігурного катання, посівши після виконання короткої програми 22-е місце.

На змаганнях учні Пилипа Залевського отримали за свій прокат лише 44.74 балів. У своїй програмі під хіт «Весна» гурту Воплі Водоплясова вони виглядали цього разу невпевнено, а на початку виступу припустилися великої помилки – не змогли виконати підкрутку.

«Ми засмучені нашим виступом, тому що не зробили підкрутку. Не знаємо, як це сталося… Але ми намагалися виконати всі інші елементи, посміхатися суддям і глядачам, які нас підтримували», – сказав Іван Хобта після виступу.

За його словами, і він, і Віолетта постійно відчувають певний стрес через російську агресію в їхній рідній Україні.

«Переживаємо, оскільки частина наших родин перебуває в Україні. Нам важко, але ми намагаємося зробити все можливе на змаганнях. Наша програма – про весну, ми обрали її, щоб принести трохи позитиву нашій країні, всім людям», – заявив фігурист.

Як повідомили у Федерації, лідерство в парному катанні захопили японські спортсмени Ріку Міура/Рюїчі Кіхара – 80.72 балів. На другому місці йде американська спортивна пара Алекса Кнірім/Брендон Фрейзер – 74.64, на третьому – Сара Конті/Нікколо Мачії з Італії – 73,24.

Нагадаємо, студентка медуніверситету стала переможницею Кубку світу з підводного плавання.