Український боєць збив “Іглою” ракету Х-22, що летіла у бік Києва

Автор: Галина Ворона
17:47 02.07

Боєць 101 ОБрО імені генерал-полковника Геннадія Воробйова з позивним “Хмельницький” збив ракету Х-22 з ПЗРК “Ігла”, яка летіла у бік Києва.

Український боєць збив “Іглою” ракету Х-22, що летіла у бік Києва

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Світало. Найважчий час доби, коли максимально хилить у сон, і тому це улюблений момент ворога для чергових підлостей. Той противний звук не сплутати ні з чим. Сумнівів не було. Як і вагань — тіло рефлекторно почало діяти оперативно. Між пострілом і вибухом, який свідчить про влучання у ціль, кілька секунд. Тоді вони здались вічністю. На щастя, не промазав і старт був вдалим, – розповів військовий про збиття ракети.

Читайте також: СБУ затримала корегувальника ракетних ударів по Києву та любителя Росії

Довідкво. Ракета Х-22 — це стара радянська модель 1960-х років. Нею неможливо поцілити точно в об’єкт, та й призначення в цієї зброї інше: враження авіаносців на відкритому просторі. А от у житловій забудові її удар може призвести до значних жертв.

Головна проблема цієї ракети — дуже швидкий проліт: Х-22 може розвивати швидкість близько трьох тисяч кілометрів за годину і у зоні можливого ураження українських ППО перебуває менше хвилини. Запускають її з дальніх бомбардувальників ТУ-22М3.

Нагадаємо, за останній тиждень російські терористи посилили ракетні обстріли українських міст та вбили кілька десятків мирних мешканців. Найбільше життів забрали ракетні обстріли у Кременчуці та на Одещині.

Великий Київ у Google News

підписатися