Українські євреї звернулися до канцлера Німеччини: “Закликаємо до більш рішучих дій, спрямованих на опір агресії РФ”

Автор: Любава Лисичкіна
20:42 25.01

Зазначається, що у силу як історичних причин, так і свого економічного та військово-політичного становища Німеччина несе особливу відповідальність за безпеку в регіоні, його мирний та стабільний розвиток.

Українські євреї звернулися до канцлера Німеччини: “Закликаємо до більш рішучих дій, спрямованих на опір агресії РФ”

Про це ідеться у тексті звернення з проханням до всіх українців долучитися до підписантів.

Зазначається, що українські євреї, з історії наших родин добре знають, що таке війна, і які нещастя вона приносить усім народам. Саме тому  як більшість українців, високо цінують  різноманітну допомогу з боку Федеративної Республіки Німеччина та зусилля федерального уряду, спрямовані на збереження миру в регіоні.

“На жаль, ескалація напруженості на кордонах України та її окупованих Російською Федерацією територіях продовжується. Ми всі зараз розуміємо, що сценарій різкого загострення ситуації у сфері безпеки, аж до широкомасштабного збройного конфлікту з великою кількістю жертв та біженців до Європи, виглядає цілком можливим. На карту поставлено вже не тільки територіальну цілісність і державний суверенітет України – їх було попрано Російською Федерацією вісім років тому, і реакція міжнародної спільноти, як зараз уже очевидно, виявилася далеко недостатньою для того, щоб вплинути на агресора. Тепер же йдеться вже про саме існування України, як незалежної та суверенної держави та, внаслідок цього, про стабільність всього континенту”, – ідеться у тексті звернення до федерального канцлера Олафа Шольца.

Українські євреї зауважують, що  перед обличчям можливої ескалації російської збройної агресії щодо   України, вони  закликають  канцлера  до більш рішучих дій, спрямованих на опір агресії РФ, і тільки після успіху – на стабілізацію ситуації.

“Ми з повною відповідальністю стверджуємо: в умовах, що склалися, перешкоджання постачанням озброєння в Україну через систему закупівель НАТО може бути інтерпретовано тільки як поступка під тиском Кремля, що невиправдано з логічної точки зору та просто неприпустимо – з моральної. Всі ми чудово знаємо, до чого призводить політика умиротворення та заохочення агресора. Навпаки, постачання Україні оборонних летальних видів озброєнь можуть відіграти критично важливу превентивну роль у припиненні агресивних планів Москви. Однозначно артикульована підтримка федеральним урядом прагнень України до членства в НАТО та в Європейському Союзі також буде чітким сигналом Кремлю про безглуздість продовження агресивної політики”, – зазначається у відкритому зверненні.

В Асоціації євреїв наголошують: “У силу як історичних причин, так і свого економічного та військово-політичного становища Німеччина несе особливу відповідальність за безпеку в регіоні, його мирний та стабільний розвиток. Ми впевнені, що федеральний уряд здатний зробити єдино правильні висновки з важких уроків історії та надати необхідну підтримку Україні в цей непростий для всіх нас час”.

Нагадаємо,  в Україну прибула третя партія військової допомоги із США – ексклюзивні фото.  

Варто зауважити, що “ВК” писав про те, що робити киянам у разі атаки агресора і знищенні системи зв’язку .

Великий Київ у Google News

підписатися