Пре пише “Віледж”.
У новому просторі виставляються автентичні українські витвори мистецтва, що охоплюють різні жанри та стилі — від народних ремесел до сучасних художніх практик. Тут представлені роботи майстрів з усіх регіонів країни, що робить це місце унікальним для вивчення та популяризації культурної спадщини України.
Артпростір також пропонує відвідувачам можливість брати участь у майстер-класах, виставках, лекціях та вечорницях, що дає змогу поринути у атмосферу української культури та мистецтва.
Як розповіли майстрині, ідея відкрити простір виникла ще навесні 2024-го, коли вони брали участь у маркетах із власними виробами.
Тоді митці й майстри поділилися, що налагодити постійний процес продажу своїх виробів дуже складно.
Тож мама й донька вирішили створити простір, де можна показати й продавати власні локальні вироби й витвори інших майстрів.
Зараз у міських магазинах, де продають українські культурні вироби мистецтва, можна побачити пластикові вінки, вишиванки із заводською вишивкою чи псевдокозацькі шапки. Ми не хочемо, щоб в українців і гостей міста залишалося сприйняття через призму нав’язаних колоніальних стереотипів, тому пропонуємо альтернативу”, – діляться майстрині.
Читайте також: Jager Music Awards 2025: Відкрито подачу заявок для молодих артистів
Нагадаємо, у лютому можна відвідати екскурсії головною святинею Києво-Печерської лаври.