Українські русалоньки: вперше в історії збірна з артистичного плавання здобула два золота

00:30 26.06.2022

Яскраву перемогу святкувала команда України у заключному виді програми змагань з артистичного плавання на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що триває у столиці Угорщини. Cрібних медалісток італійок ми випередили на понад 2,5 бала.

Українські русалоньки: вперше в історії збірна з артистичного плавання здобула два золота
оренда квартири Київ

Як повідомляє НОК, попри постолімпійські зміни у складі підопічні Світлани Саідової зуміли захистити звання чемпіонок світу у хайлайті – дисципліні, у якій Україні також не було рівних у Кваджу-2019.

Золотий виступ у Будапешті продемонстрували Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Олеся Дерев’янченко, Вероніка Гришко, Марта Федіна, Софія Мацієвська, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

Свою чемпіонську програму у хайлайті спортсменки присвятили рідному місту Харків.

Отже, наші русалоньки завершують світову першість з сімома нагородами, дві з яких золоті, і посіли друге місце у медальному заліку змагань з артистичного плавання на чемпіонаті світу у Будапешті. 

Відзначимо, що вперше в історії українській збірній з артистичного плавання вдалося здобути одразу дві медалі найвищого ґатунку на одному чемпіонаті світу. Це найуспішніший виступ на світових першостях у цьому виді в історії України.

Нагадаємо, українські рятувальники отримали дві золоті медалі на Чемпіонаті Європи.

Великий Київ у Google News

підписатися