Українські каратисти вибороли два золота і срібло на ЧЄ у Гвадалахарі – хто відзначився

Автор: Галина Ворона
18:37 25.03.2023

Три нагороди вибороли сьогодні українські каратисти у куміте на чемпіонаті Європи, що проходить в іспанському місті Гвадалахара.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Мінмолодьспорту.

Зокрема, Анжеліка Терлюга втретє в кар’єрі стала чемпіонкою континенту в особистому куміте у ваговій категорії до 55 кг. У фінальному поєдинку віцечемпіонка Олімпійських ігор-202 перемогла італійку Вероніку Брунорі — 8:0.

Ще одне золото до скарбнички збірної України приніс Андрій Заплітний. Українець у фіналі вагової категорії до 75 кг здолав чемпіона Європи-2022 Ермана Ельтемура з Туреччини — 2:0. 21-річний спортсмен вперше став чемпіоном Європи.

Срібну медаль завоювала Аніта Серьогіна у вазі до 61 кг. Чемпіонка Всесвітніх ігор-2022 у фінальній сутичці поступилася суперниці з Німеччини Рім Хаміс — 1:2. Для Аніти Серьогіної — це вже четверте “срібло” і загалом дев’ята медаль чемпіонатів Європи в особистому куміте.

Нагадаємо, завтра наша чоловіча збірна вперше в історії боротиметься за золото чемпіонату Європи.