Українська телеведуча отримала нагороду Венеціанського кінофестивалю

06:41 12.09.2022

Телеведуча, акторка та киянка Дар’я Трегубова отримала нагороду 79-го Венеціанського кінофестивалю за “безперечний талант і чутливість, яку вона вкладала в кожну роль”.

Українська телеведуча отримала нагороду Венеціанського кінофестивалю
оренда квартири Київ

Українська зірка дізналася про те, що стала лауреаткою премії Women in cinema ще у серпні.

Тільки уявіть, які це емоції, коли отримуєш в серпні лист, і в ньому: “Нагородою ми хотіли б відзначити ваш безперечний талант і чутливість, яку ви вкладаєте в кожну свою роль. Крім того, через вас ми хотіли б поширити нагороду на всіх українських жінок, які працюють у кіноіндустрії. Ви переживаєте момент великих труднощів, і ми хочемо сказати вам, що ми поруч з вами та всіма іншими акторками та режисерками. Ви є яскравим прикладом унікальної мужності та незалежності в міжнародному кінематографічному світі“, – прокоментувала Трегубова.

Зірка присвятила свою нагороду всім українками, які працюють у кіномистецтві, а також своїй донечці, яка теж розпочинає кар’єру акторки.

“Я хочу присвятити цю нагороду всім українським жінкам. І моїй донечці Поліні – яка теж є “woman in cinema” – маленькою жінкою у кіно. Я мрію, щоб вона дивилася тільки хороші фільми і більше ніколи не бачила війну“, – зазначила знаменитість.

Раніше “ВК” писав, що столичні кінематографісти можуть отримати грант від шведського кінофонду.

Читайте також: У Києві відбувся антифестиваль авторського кіно: хто переміг

Великий Київ у Google News

підписатися