Українська співачка порадила безробітним спочатку поліпшити себе: “І це поліпшить ваше життя”

Автор: Любава Лисичкіна
20:46 28.04

Співачка Наталія Могилевська вирішила допомогти з працевлаштуванням тим людям, які залишилися без роботи під час карантину. Але за її словами, люди, які скаржилися на безробіття, так і не подали їй свої резюме.

Українська співачка порадила безробітним спочатку поліпшити себе: “І це поліпшить ваше життя”

Про це співачка написала в Instagram .

Могилевська спробувала влаштувати українців на роботу на посади асистентів, фотографів і ретушерів  і отримала близько сотні резюме.  І тільки троє людей, за словами співачки,  дійсно потребували роботи. Майже всі інші резюме надійшли від людей, які вже успішно працевлаштовані. 

“Тобто, хто був успішний, той і продовжує бути успішним і буде ще успішніше, а ті, для кого ми робили цю пропозицію, хто скаржився, що у них немає грошей і роботи – свої резюме так і не надіслали. Так невже справа в локдауні? “, – зізналася Могилевська.

Артистка зауважила, що була в шоці від цих результатів. Виходить, що люди, які скаржаться на відсутність роботи через карантин, швидше за все не мали її й до локдауну.  І звинувачують весь світ навколо у своїх невдачах, тільки не себе.

“Поліпшіть себе і це поліпшить ваше життя!”, – порадила Могилевська.

В той же час у коментарях дописувачі як підтримали висновки співачки, так і зауважили, що   проблема з роботою особливо гостро стоїть не в Києві, а в регіонах.

Нагадаємо, з роботою має стати краще, адже столиця офіційно виходить із “червоної” зони карантину з 1 травня.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...