Українська делегація бере участь у Спортивному форумі ЄС у Франції

Автор: Марина Максенко
07:40 17.06

Українська делегація на чолі з міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом бере участь у Спортивному форумі ЄС та 6-у вечорі європейського спорту у Франції.

Українська делегація бере участь у Спортивному форумі ЄС у Франції

Про це повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту.

“Розпочалося відрядження до Євросоюзу. Буду промотувати Україну та переконувати партнерів надати нашій героїчній країні статус кандидата. Зокрема, й з трибуни наймасштабнішого у ЄС заходу у сфері фізичної культури і спорту – Європейського спортивного форуму, який стартує у французькому Ліллі”, – заявив Гутцайт.

Під час візиту також передбачена низка зустрічей з міністрами з країн-членів ЄС, відповідальними за спорт. Зокрема, на полях форуму заплановані зустрічі та консультації з Європейським комісаром з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді Марією Габріель, з відповідальними за спорт міністрами країн-членів ЄС, представниками спортивного руху.

Окремою подією стане спеціальна сесія, присвячена солідарності з Україною.

“Буду говорити про наш спорт, про війну та європейську консолідацію як кращу відповідь цивілізації дрімучому середньовіччю. Україна має стати повноправною учасницею європейської спільноти. Ми сильні, коли об’єднані”, – наголосив міністр молоді та спорту України.

Великий Київ у Google News

підписатися