Автор: Марія Супрун
11:49 09.07.2022

Українська спортсменка Анжеліка Терлюга завоювала “золото” з карате на Всесвітніх іграх – це друге “золото” України в історії з карате на Всесвітніх іграх.

Світлодіодне освітлення

Терлюга у своїй ваговій категорії до 55 кг провела усі п’ять сутичок: три в груповому етапі, півфінал та фінал, пише Суспільне.

У півфіналі Терлюга розгромила каратистку з США, а у фіналі мінімально здолала чинну чемпіонку світу, єгиптянку Ахлам Юссеф – 1:0.

Це друге “золото” для України в карате в історії цих змагань – у 2017 році чемпіоном став Станіслав Горуна.

Для 30-річної Терлюги це був дебют на Всесвітніх іграх.

Я горда, що виграла цю медаль для своєї країни. Я горда бути українкою. І я горда, що принесла щось хороше для України. Це було моєю мрією: виграти цю медаль і зробити це у найскладніших умовах. Я упевнена, що скоро ми переможемо, і моя країна переможе в усьому“, – зазначила каратистка.

Загалом Україна завоювала чотири медалі за перший день Всесвітніх ігор-2022 та йде у топ-10 медального заліку.

Нагадаємо, Україна прийме чемпіонат Європи з карате 2026 року.