Українка поставила світовий рекорд зі стрибків у висоту (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
23:23 04.07.2021

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх на етапі “Діамантової ліги” в Стокгольмі (Швеція) встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту і завоювала “золото”.

У стрибках у висоту Ярослава Магучіх перемогла з результатом 2.03 м. Це кращий результат сезону в світі, попередній належав американці Вашті Каннінгем – 2.02.

Інша українська стрибунка Ірина Геращенко показала 4-й  результат – 1.96.

Анна Рижикова виграла «бронзу» в бігу з бар’єрами на 400 метрів. Вона показала результат 52.96 – це новий рекорд України. Для Анни це третя нагорода «Діамантової ліги» в цьому сезоні.

На цій же дистанції Вікторія Ткачук стала 5-й з результатом 54.39.

У стрибках у довжину Марина Бех-Романчук посіла третє місце з результатом 6.79 м.

Нагадаємо, українська команда пробилася до чвертьфіналу Євро-2020, перемігши збірну Швеції з рахунком 2:1. Вирішальний гол на останніх хвилинах додаткового часу забив український форвард Артем Довбик. Цей гол також увійшов в історію, як найбільш пізній переможний гол, забитий на Чемпіонатах Європи з футболу.

У вчорашньому матчі Україна – Англія українська збірна у чвертьфіналі Євро-2020 поступилася англійцям з рахунком 0:4.