Українка Лесковець виграла “золото” першості Європи зі спортивної боротьби

Автор: Марина Максенко
14:44 01.07.2022

У Римі (Італія) проходить молодіжний чемпіонат Європи з греко-римської, жіночої та вільної боротьби (спортсмени до 20-ти років).

Про це повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

Володарями перших нагород у жіночій боротьбі стали українки Юлія Лесковець (вагова категорія до 59 кг), львів’янка Марія Орлевич (76 кг) та харків’янка Альбіна Рілля (55 кг)

Лесковець здобула “золото”, упевнено вигравши вирішальну сутичку у Ебру Дагбаші з Туреччини (10:0), Орлевич стала срібною призеркою, поступившись у фіналі угорці Вероніці Никош (2:6), а Рілля у “бронзовому” протистоянні взяла гору над німкенею Ребеккою Марх (7:1).

У другий день фіналів першості Європи “золото” розіграють українки Олександра Хоменець (59 кг), Манола Скобельська (65 кг) та Ірина Заболоцька (72 кг), “бронзу” – Наталія Клівчуцька (53 кг), Ірина Бондар (62 кг).

Молодіжний чемпіонат Європи зі спортивної боротьби завершиться 2 липня фіналами представників вільного стилю боротьби.