Українець вперше став чемпіоном Європи з карате – він переміг одного з найкращих каратистів в історії

Автор: Марія Супрун
09:04 23.05.2021

Український спортсмен Станіслав Горуна став чемпіоном Європи з карате. Йому протистояв один з найкращих каратистів в історії. Також це перша чоловіча перемога України в чемпіонаті Європи з карате.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту. Чемпіонат Європи з карате проходить у Поречі (Хорватія).

У фіналі Горуна, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, здолав 11-разового чемпіона Європи – азербайджанця Рафаеля Агаєва (з рахунком 3:1).

“У фінальній сутичці Станіславу протистояв один з найкращих каратистів в історії… У категорії куміте, до 75 кілограмів Станіславу Горуні не було рівних”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією XSport, це перша золота медаль континентальної першості в кар’єрі українця.

Крім того, ця нагорода є історичною, адже “золото” Горуни є також першим на чемпіонатах Європи в історії українського чоловічого карате.

Досі золоті медалі вигравали для України на чемпіонатах Європи лише жінки.

Відтак, Станіслав Горуна став першим в історії України чемпіоном Європи з карате.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Stanislav Horuna/Стас Горуна (@iamhoruna)

Варто зазначити, що на змаганнях у Хорватії ще дві медалі завоювали українські каратистки: “срібло” – Аніта Серьогіна, “бронзу” – Катерина Крива.

Нагадаємо, українська жіноча збірна з боротьби здобула вісім нагород і посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи U23.